top of page

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego on-line?

Zaktualizowano: 13 sty 2022


kobieta uczy się online przez komputer
angielski on-line - dlaczego warto

Angielski on-line z lektorem to komfortowe rozwiązanie, łączące swobodę lekcji w domowym zaciszu z zaletami edukacji pod okiem doświadczonego tutora. I to bez konieczności ruszania się z wygodnego fotela i marnowania czasu na dojazdy.

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego on-line?

Internet staje się coraz bardziej pragmatyczny w codziennym życiu poprzez dostęp do szkoleń i konferencji, pracy, czy rozrywki – filmów, muzyki i teledysków. To także możliwość kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, zamówienia kateringu czy zrobienia zakupów. Coraz więcej osób szuka partnera życiowego, a ostatnio nawet korzysta z porady lekarza czy spowiednika. Progres ten nie ominął także edukacji – uczniowie, zarówno młodzież, jak i dorośli chętniej korzystają ze świata nauki on-line.


Do głównych zalet e-learningu należą przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda wynikające z braku konieczności dojazdów, a także dostęp do edukacji z dowolnego miejsca na świecie. Oczywiście to nie koniec korzyści. Zwróć uwagę na urozmaicenie i postępowość zajęć dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i multimediów. Co więcej, podczas takiej lekcji uczeń sam wybiera, na czym chce się skupić, jakie umiejętności skorygować – lektor dopasowuje materiały odpowiednio dobrane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb.


Myślą przewodnią naszej firmy jest „życzliwa nauka jak z przyjacielem” – siadasz wygodnie przed komputerem, w komfortowym miejscu, o wybranym przez siebie czasie i rozmawiasz z lektorem jak z kumplem, ucząc się jednocześnie języka. Takie podejście pozwala łatwiej i szybciej przełamać barierę językową, która najczęściej stanowi największą przeszkodę w przeskoczeniu o poziom wyżej. Dajemy Ci także wybór – samodzielnie decydujesz, czy np. chcesz mieć zadawaną pracę domową.


Zajęcia w Patron in English są indywidualne (1:1), dzięki czemu cała uwaga skupiona jest na Tobie, co również pozwala dopasować się do indywidualnych wymagań dotyczących języka, dobierając zakres materiału, sposób pracy, a także jej rytm. Zależy nam, abyś na każdym spotkaniu czuł się swobodnie i komfortowo. Odpowiednia atmosfera na lekcjach oraz praktyczny aspekt języka angielskiego są dla nas priorytetowe.
Czego potrzebujesz, aby swobodnie uczestniczyć w zajęciach angielskiego on-line?

Wymagania techniczne, umożliwiające wykorzystanie potencjału lekcji, nie są obecnie trudne do spełnienia. W dzisiejszych czasach praktycznie każda osoba ma laptop, tablet lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu. Tak naprawdę najważniejsze jest stabilne łącze, dzięki któremu obraz i dźwięk będą płynne. Jeśli chodzi o dodatkowy sprzęt, warto zainwestować w słuchawki z mikrofonem – znacząco poprawią jakość dźwięku i pozwolą Ci lepiej skupić się na rozmowie – i kamerkę, jeśli Twoje urządzenie nie ma wbudowanego przekaźnika video.


Dobre wieści są takie, że angielski on-line dla dorosłych nie jest tylko i wyłącznie dla geeków komputerowych. Wcale nie musisz instalować ani ogarniać skomplikowanego oprogramowania. A najważniejszym, co Ty musisz wnieść na zajęcia, są Twoje chęci. Kursy językowe są odpowiednie dla wszystkich – niezależnie od wieku i umiejętności technicznych, czy poziomu języka. Także nieistotne czy jesteś emerytem, zapracowanym biznesmenem, pochłoniętą opieką mamą, czy zabieganym studentem – na pewno znajdziesz kurs idealnie dobrany do Ciebie.


Nikogo nie trzeba przekonywać, że nauka języka angielskiego jest dobrym pomysłem. Dlaczego? Angielski jest uniwersalny, zwiększa szanse na rynku pracy, a przy tym pozwala na swobodną komunikację z ludźmi na całym świecie. Sytuacja związana z pandemią i lockdownem wymusiła na wszystkich konieczność dbania o zdrowie i bezpieczeństwo, a co za tym idzie odseparowania się od skupisk ludzi. Mimo to, większość osób chciała, i nadal chce, normalnie funkcjonować, bez konieczności zamykania się na życie i rozwój, co jest kolejną kwestią przemawiającą za e-learningiem.


Jednym z komponentów efektywnej nauki języka jest klarowne określenie własnego celu. Gdy wiesz, jakie są Twoje oczekiwania oraz dlaczego chcesz się uczyć, łatwiej jest dopasować kurs do Twoich potrzeb i oczekiwań. Weź pod uwagę także swoje możliwości czasowe, by rozsądnie zaplanować naukę. Pamiętaj, że nierealne założenia Cię nie zmotywują. Wybierając naszą szkołę, masz pewność, że zostaniesz otoczony opieką profesjonalistów, którzy nie tylko poprowadzą Cię językowo, ale i odpowiednio zmotywują do nauki. Brzmi zachęcająco, prawda?
156 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page