top of page

Gustaw

Cześć, nazywam się Gustaw! Naukę angielskiego zacząłem jeszcze w przedszkolu i język ten stał się nieodłączną częścią mojego życia. Posiadam certyfikat Cambridge na poziomie C2. W dzisiejszych czasach Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim pozwala na nieograniczony dostęp do wszelkiej wiedzy i właśnie dlatego pomogę Ci przełamać barierę językową. Nauka poprzez konwersacje to najbardziej naturalna metoda nauki języka i zdecydowanie ciekawsza niż klasyczne książkowe podejście. Ty wybierasz temat który Cię interesuje i w szybkim tempie nabierzesz płynności w mowie i w piśmie. Podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i metodami które pomogą Ci podnieść praktyczny poziom wiedzy i umiejętności. Do zobaczenia!

dni w które uczę :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela

godziny w których uczę:

po południu (12:00-17:00), wieczór (17:00-21:00)

lekcje które prowadzę:

matura podstawowa, zajęcia ogólne dla dzieci i młodzieży - konwersacje / gramatyka, przygotowanie do egzaminu 8-klasisty, zajęcia konwersacyjne/gramatyka/słownictwo, business english (ogólne zajęcia)

business english branżowy (zajęcia przygotowane do branży klienta), matura rozszerzona, przygotowanie do egzaminu FCE, przygotowanie do egzaminu CAE

Gustaw

mówi biegle w jęz. polskim

Skontaktuj się ze mną mailowo lub za pośrednictwem google chat

bottom of page