top of page

Julia R.

Hej! Na codzień jestem studentką medycyny. Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już kiedy byłam małym dzieckiem, od tego czasu stale doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam miłość do tego języka. Zdążyłam zdać maturę dwujęzyczną i uzyskać certyfikat CAE. Zajęcia prowadzę dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Stawiam na dobrą atmosferę i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia, chętnie pomogę w przygotowaniu do dowolnego egzaminu, poszerzeniu zasobu słownictwa czy przełamaniu bariery językowej, a przede wszystkim chętnie podzielę się swoją miłością do angielskiego. Bez presji i stresu pomogę Ci osiągnąć cel! 

ps. Przygotowuję też do matury dwujęzycznej, jeśli chcesz się do niej przygotować zarezerwuj u mnie usługę (przygotowanie do matury rozszerzonej)

dni w które uczę :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota

godziny w których uczę:

rano (8:00-12:00), wieczór (17:00-21:00)

lekcje które prowadzę:

zajęcia ogólne dla dzieci i młodzieży - konwersacje / gramatyka, przygotowanie do egzaminu 8-klasisty, zajęcia konwersacyjne/gramatyka/słownictwo, matura podstawowa, business english (ogólne zajęcia)

business english branżowy (zajęcia przygotowane do branży klienta), przygotowanie do egzaminu CAE, przygotowanie do egzaminu FCE, matura rozszerzona

Julia R.

mówi biegle w jęz. polskim

Skontaktuj się ze mną mailowo lub za pośrednictwem google chat

bottom of page